Bokiem do przodu z YATO Drift Team!

Dym, latające we wszystkie strony kawałki gumy, szybkie samochody, piękne kobiety i adrenalina. Tego wszystkiego mogli doświadczyć w miniony weekend 19-20. lipca  wszyscy fani driftu, którzy uczestniczyli w zawodach King of Europe Street Legal i Queen of Europe.

Te dwie pasjonujące rundy ściągnęły do miasta Constanta w Rumunii, nad Morze Czarne, niezwykle utalentowanych kierowców oraz wiernych fanów driftu.

Jednym z kierowców była Karolina Pilarczyk, sponsorowana przez markę YATO.

Chociaż wydaje się, że to sport typowo męski, to kobiety w tej dyscyplinie pokazały się z jak najlepszej strony. Niestety pech sprawił, że z powodów technicznych Karolina musiała wystartować w wypożyczonym aucie BMW e30, z silnikiem niespełna 350KM. Po raz kolejny nasza zawodniczka, udowodniła, że nie straszne jej przeciwności losu i zajęła 3 miejsce!

Nie zapominajmy, że tam gdzie sport samochodowy, tam też i ciężka praca mechaników. Dzięki współpracy z oddziałem TOYA Romania, YATO udostępniło swój warsztat na kołach dla każdego kto potrzebował wsparcia narzędziowego. Prezentowane z tej okazji nowości produktowe cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców.

Zapraszamy do śledzenia  zmagań Karoliny na zbliżających się rundach QOE w Chorwacji i Grecji!

powrót