Karolina Pilarczyk zaprezentowała nowe auto

Ambasadorka YATO Karolina Pilarczyk zaprezentowała swój nowy samochód oraz plany na kolejny gorący sezon. Jedno jest pewne: będzie się działo!

Widowiskowa prezentacja nowego samochodu driftingowego Karoliny Pilarczyk odbyła się 11 kwietnia 2018 r. w warszawskim centrum rozrywki Hulakula. Tego dnia Mistrzyni Europy 2017 oraz szef jej zespołu Mariusz Dziurleja podsumowali miniony sezon, przedstawili sponsorów i partnerów biznesowych oraz zdradzili plany zawodowe na bieżący rok.

Karolina Pilarczyk nie kryła zaskoczenia, gdy jej oczom ukazał się nowy Predator – jej driftingowy samochód. Predator YT 615k jest zmodyfikowaną i zdecydowanie upiększoną wersją auta Pilarczyk z 2017 roku. Posiada silnik v8 6.2l  LSX 376 ok. 800 KM, skrzynię biegów kłową G-force GSR i karbonowe siedzenia. Motyw kolorystyczny pozostał ten sam – fuksja, jednak teraz na karoserii samochodu pojawiły się wizerunek amstaffów – ukochanych psów Karoliny, które mają mobilizować ją do walki na driftingowych torach na całym świecie. Obecnie Karolina jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek na świecie.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Zdjęcia: Piotr Kaniewski/materiały prasowe

powrót