Sukces Karoliny Pilarczyk w I rundzie Queen Of Europe!

1-2 czerwca w Plovdiv w Bułgarii, odbyła się I runda King of Europe Street Legal. Równocześnie pierwszy raz w historii zostały rozegrane eliminacje Queen of Europe.

Jechałam tam z mieszanymi emocjami – powiedziała Karolina Pilarczyk z YATO Drift Team – To zawody Queen of Europe, a ja miałam jeździć autem, którym driftowałam drugi raz w życiu. Przez dwa dni przejechaliśmy 2000km ze średnią prędkością 70km/h.. To była męcząca podróż podczas której spaliśmy 3-4 godziny na dobę. Przejechaliśmy przez Czechy ,Słowację, Węgry, Rumunię, Serbię i Bułgarię.
Po treningach i kwalifikacjach pierwszego dnia zajęłam 3. miejsce w klasyfikacji generalnej i 1 miejsce spośród kobiet. Drugiego dnia odbyły się pojedynki w parach. W finale, po pierwszym przejeździe miałam lekką przewagę, ostatecznie rywalizację przegrałam z niesamowitą drifterką Danielle Murphy i zajęłam 2. miejsce w 1 rundzie Queen of Europe. Przegrać z taką zawodniczką, to zaszczyt. W King of Europe Street Legal walkę zakończyłam w Top8 dzielnie walcząc z II v-ce mistrzem zawodów (była dogrywka).

Gratulujemy zawodniczce YATO Drift Team i wypatrujemy rychłego spotkania na II rundzie Queen of Europe w Rumunii!