II runda Grand Prix Polski ¼ mili

16.06.2019 w Chojnie odbyła się II runda Grand Prix Polski ¼ mili. W zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie AutoManiak Chojna i SCS Club Szczecinek startowali zawodnicy z Polski i Niemiec, a kibicowało im kilka tysięcy gości.

Atmosfera była niezwykle gorąca, a każdy start na ¼ mili dostarczał widzom mnóstwo emocji. Z pewnością przyczyniły się do tego profesjonalne pomiary, dzięki którym o wygranej decydowały niekiedy ułamki sekund. Powodzeniem cieszyło się również drift taxi oraz przejazdy jak najbliżej betonowej ściany.

Podobnie jak w I rundzie, również teraz przekazaliśmy nagrody dla zwycięzców wszystkich 15 klas, rozgrywanych w kategoriach Street, Drag i Moto, a także w kategorii Wrak Race. W strefie Show&Shine wybrane zostały najefektywniejsze auta, wśród których prezentowały się wymarzone modele dla fanów o różnorodnych gustach. Na firmowym stoisku zorganizowaliśmy konkurs związany z narzędziami YATO uchwyconymi w kadrze. Jesteśmy świeżo po ogłoszeniu wyników. Gratulujemy uczestnikom – zdjęcia oddają doskonały charakter imprezy.

III runda ¼ mili odbędzie się 15.09.2019. Serdecznie zapraszamy już teraz!

powrót